hakkimizda

Merkezi İstanbul’da bulunan GridTeknoloji, Kayseri , Ankara , Türkmenistan ve Amsterdam ofisleri ve de sektörde 15 yıla aşkın profesyonel kariyer deneyimine sahip kadrosu ile müşterilerine uçtan uca Yazılım, Teknoloji ve Danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur.

Genel Müdürümüzün Mesajı

g2TMd2d51tcL1rq1JPDWv1FfS05h45XK

Murat Teksöz

Genel Müdür

21. yy’in içerisindeyken, Yazılım, Danışmanlık, Eğitim ve Teknolojinin önemi her geçen gün daha fazla hissedilmektedir.

Bunda 15 yıl öncesine kadar internet erişimi Dial-up modemler ile yapılırken artık telefonlarımızda 4.5G teknolojisi ile mail erişimi, dosya paylaşımı, sosyal ağlara bağlantı, video konferanslar yapabilir noktadayız.

Tamamen Java-Web Socket ve Windows Masaüstü tasarımı ile geliştirmiş olduğumuz  yazılım framework’ümüz, üretici bağımsız sektöre özel hazır mühendislik ve ERP (JD Edwards ve Axapta) çözümlerimiz ve yine tüm ürünlerimizin kesintisiz çalışmasını sağlayan teknoloji danışmanlık ekibimiz ile Türkiye ve pek çok ülkede 7/24 hizmet ve çözüm sunmaktayız.

Sektörde bir çok kurum, teknoloji gereksinimleri gereği  farklı bir çok firma ile çalışmak zorunda kalmakta ve yer yer bu ürünlerinin birbiri ile entegre olamama gibi sorunlarından dolayı günün sonunda birbirinden bağımsız ve istenen sonuçları veremeyen  sistemleri kullanmak  zorunda kalmaktadır. Oysa ki Grid Teknoloji, ERP, İş Zekası, Teknoloji, Sistem Destek, Yazılım Geliştirme ekipleri sayesinde tüm bu süreçleri tek bir destek merkezi ve tek bir telefon desteği ile çözebilecek güce ve yetkinliğe sahip bir firmadır.

2009 yılı sonunda çıktığımız bu yolculukta, hali hazırda 17 farklı ülkede 400 ‘ün üzerinde projeye imza attık. Hedefimiz ise, gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında ülkemizi en iyi şekilde temsil edebilen, uçtan uca hizmet verebilen ve uluslararası arenada hatırı sayılır bir teknoloji firması olabilmek.

Gerek şirketimiz, gerekse de hizmetlerimiz ile ilgili tüm olumlu olumsuz öneri ve yorumlarınızı dinlemekten onur duyarım.

Saygılarımla

Murat TEKSÖZ