Mermerciler Sanayi Sitesi

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Aklınızdaki sorulara cevap bulmak için bize ulaşabilirsiniz.

Sanayi bölgesinde ikamet eden site paydaşlarına daha iyi hizmet sunabilmek adına abone takip ve sayaç okuma sistemi ile abonelerin kullanımlarını merkezi faturalandırmayı hedefleyen proje 2013 yılından beri kapsam olarak büyümektedir.

Halen günümüzde mevcut alt yapının büyütülmesi ve Sanayi Bölgesinin bilişim tarafındaki tüm taleplerini karşılamak için danışmanlık faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz.

Hizmet:
Sistem Entegratörlüğü
Proje Alanı:
2,701,814 m²
Hizmet Verdiğimiz Firma Sayısı:
390
Sanayi Sitesi:
93 Büyük Fabrika, 2500 Çalışan

Sonuçlar

Abone takip ve sayaç okuma sistemi hizmeti yaklaşık 6 aylık bir yazılım ve geçiş süreci sonucunda 2013 yıl sonunda hayata geçirildi.

Yazılımın tamamlanmasıyla birlikte abonelerin sisteme entegre olması sağlanarak elektrik ve su kullanımlarından doğan faturaları merkezi olarak otomatikleştirildi.

Geliştirilen yazılımla Grid Teknoloji, Yazılım Geliştirme konusunda yetkin mühendislerinden oluşan ekibi ile hem mevcut yazılımın geliştirilmesi hem de diğer 3. parti çözümlerle entegrasyonunu sağladı.

Kazanımlar

  • Projenin başlangıcından bu yana abone sayısı 4-5 kat artmış olmasına rağmen mevcut enerji dağıtımı kayıpları minimuma indirildi.
  • Abonelerle dokunulan kapsama alanı genişletildi, sanayi bölgesi içindeki hareketliliği destekleyen bir haberleşme altyapısı oluşturuldu.
  • Sistem verileri düzenli olarak değerlendirilerek, ek ihtiyaçlar doğrultusunda yeni fiyatlar, tarifeler ve senaryolar rahatlıkla oluşturulabiliyor, böylece sistemin yenilikler ve değişiklikler sonucu oluşabilecek riskleri de kapsaması sağlanıyor.

Konusunda uzman bir firma mı arıyorsunuz?