Asta Powerproject

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Aklınızdaki sorulara cevap bulmak için bize ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alabilirsiniz:
Asta Powerproject projelerinizde etkili planlamalar oluşturmanızı sağlayan, proje yönetim ihtiyaçlarınıza cevap vermek için geliştirilmiş güvenilir bir çözüm paketidir. Kullanımı oldukça kolay ve esnektir. Mesela, Primavera ve MS Project gibi paket programları ile birlikte rahatça kullanabildiğiniz gibi MS Excel ile de çift yönlü veri alışverişi yapabilirsiniz.

Ayrıca firma büyüklüğü Asta Powerproject için herhangi bir engel değildir. Esnek lisans seçenekleri ile her ölçekteki firmaya uygulanabilir. Planlama, maliyet ve kaynak takibi, ilerleme raporu sunumu, iş zamanlaması Asta Powerproject çözüm paketinin başlıca görevlerindendir.

Başarılı Projelerin Arkasındaki Güç

İnşaat
Kamu sektörü
IT Servisleri
Finansal Hizmetler
Yazılım Uzmanları
Danışmanlık Firmaları

Herkes İçin Kolay Planlama

Günlük ilerlemeleri kaydetmek için olan Asta Powerproject dokümanlarınız için sizlere merkezi kütüphane yaratma fırsatı verir. İş taleplerinizi ya da görevlerinizi tamamlanıp tamamlanmadıklarını görmek için burada yarattığınız proje takibiniz ile teyit edebilirsiniz. Proje ilerleyişlerini sıkı bir takiple kaydettiğinizde de anlaşmazlıklar ve şikâyetlere karşı kendinizi korumuş olursunuz.

Her ölçekteki şirket için şirketin faaliyetlerine göre belge hazırlama şansı vardır. Bu da projelerinizi ekiplere bölerek takip etme fırsatı verir. Ayrıca projedeki gecikmeleri görüp buna göre önlem almanızı sağlar.

Asta Powerproject'te Nakit Akışı

Asta Powerproject ile sürekli kaynakları da süreksiz olan tüketilebilir kaynakları da aktivitelerinize doğrudan maliyet olarak atayabilirsiniz. Kaynak yönlendirmesini yaptıktan sonra bu kaynakların maliyeti ile size kazandırdıkları arasındaki ilişkilendirmeyi yapabilir, en son olarak da projenizdeki süre boyunca kazanç, maliyet ve gelirleri göstermek için histogram ve raporlardan yararlanabilirsiniz.

Sonuç olarak Asta Powerproject ile en küçük masrafları bile hesaplayıp, veri havuzunuzda tutabilirsiniz. Maliyet kontrolü size kaynaklarınızı etkili yönetmenizi ve maliyetiniz yüksek olduğu zamanlarda uyarı almanızı sağlar. Gelecek işlerinizde de doğru bütçe planlaması ve doğru bütçe tahmini yapmanızda yardımcı olur.

Asta Powerproject'te Kaynak Yönetimi

Bir projede kaynakları ana hatları ile 3 gruba ayırırız: İnsan Gücü, Malzeme ve Makine Gücü. Ve bu kaynakların yönetimi oldukça önemlidir çünkü kaynak yönetimindeki olası bir hata insan ve makine gücü fazlaymış gibi gösterip işin uzamasına, malzeme tedariğinin erken ya da geç yapılıp zarara uğranılmasına, stok giderlerin ve zaiyatın artmasına neden olabilir.

Bu gibi kötü senaryolardan kaçınmak için Asta Powerproject size kaynaklar ile ilgili verilerinizi girmenizi, bu verileri kolayca takip etmenizi ve hedeflerinize uygun kaynak talebinizi belirleyip karşılamanızı sağlar.

 • Farklı kaynaklardan hızlı ve kolay bir şekilde veri toplar ve proje planına direk veri girmenize fırsat verir.
 • En güncel verileri erişimi olan müşterilere ve üst düzey yöneticilere ihtiyaçları
  doğrultusunda raporlama sağlayabilirsiniz.
 • Aynı zamanda birden çok kullanıcı ile birlikte aynı proje planına erişmenize ve
  çalışmanıza izin verir. Mesela, PFI / PPP projelerinizde kullanabilirsiniz.

Ayrıca:

 • PFP projelerinizde (Private Finance Initative – Özel Sektör Finans Girişimi),
 • PPI projelerinizde (Public Private Partnership – Kamu Özel Sektör Ortaklığı),
 • Bir planlayıcıdan fazla çalışanı olan büyük yapı projelerinizde,
 • Merkezi veri tabanınızda,
 • Birden çok şantiyede dağıtılmış projelerinizde,
 • Tadilat programlarınızda,

Asta Powerproject’i çalıştırıp proje bilgilerinizi saklayabilirsiniz.

Asta Site Progress projelerinizi uzaktan takip etmenizi sağlayan bir mobil uygulamadır. Her kullanıcı kendileri ile ilişkili görevlerin ne durumda olduğunu ve ne gibi bir ilerleme olduğunu bu uygulamadan öğrenebilir. Edindikleri görevlerdeki ilerlemeleri bu uygulamaya girdiklerinde de diğer çalışanlar aynı zamanda bu uygulamayı kendi telefonlarından kontrol ederek haberdar olabilirler.

Bu uygulama size projelerinizde pratiklik kazandırır. Her türlü istediğiniz notu ve ya fotoğrafı buraya ekleyebilirisiniz. Güncellemeleriniz otomatik olarak Asta Powerproject planlarına geçer. Başlama – bitiş tarihlerini, tamamlama yüzdelerini ve kalan bitirme süresi gibi bilgileri kaydedebilirsiniz.

Konusunda uzman bir firma mı arıyorsunuz?