Autodesk

Autodesk nedir? sorusuna öncelikli değinecek olursak Autodesk daha çok endüstri tarafında çözümler geliştiren Amerika’lı bir yazılım firmasıdır.  Çizim Programları arasında dünyada en çok kullanılan Autodesk çözümleri altında birçok alt lisans bulunmaktadır; Autocad, Autocad LT, Navisworks, 3Ds Max, Revit, MAYA gibi birçok çözüm ise bunlardan yalnızca bir kaçı.

Grid Teknoloji Autodesk Türkiye Partner’i olan firmamız Autodesk ürünleri konusunda müşterilerine destek sağlar. Özellikle Autodesk son yıllarda online olarak da çözümlerini yıllık, aylık ya da belli dönem bazlı olarak lisanslamaktadır, bu konuda da müşterilerimizin taleplerine göre uygun çözümü belirlemek konusunda destek sağlıyoruz. CAD yazılımları arasında açık ara dünyanın en çok kullanılan endüstriyel çözümlerini kendi içinde barındıran bu büyük ailenin yazılımları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için uzman ekibimize ulaşabilirsiniz.

Autodesk Yetkili Satıcıları arasında olan Grid Teknoloji Lisanslama, Eğitim, Danışmanlık, Lisans Fiyatları gibi konularda aktif olarak hizmet sağlar.

Konusunda uzman bir firma mı arıyorsunuz?