Adobe Stock Kullanmanız için 5 Neden

Sanal Kütüphane Devrimi

Günümüzde tasarımcılar için en önemli mataryeller olarak görselleri gösterebiliriz. Özgün görseller bulmak ve bunları telif hakkı alınmış bir şekilde kullanmak çoğu tasarımcının işini çok kolaylaştıracak bir yol.
Bununla beraber tasarımcılar artık görsel bulmakla zaman kaybetmek istemiyor. Zamanlarının çoğunu tasarımlarını geliştirmeye ve geliştirmeye harcamak istiyorlar. İşte Adobe Stock size bu imkanları kolay bir şekilde tek bir platformdan kullanma imkanı sağlıyor.

Bütün Adobe ve MS Office Çözümleri ile Konfigüre Çalışır

Adobe Stock’un en önemli özelliği Adobe ve MS Office çözümleri ile uyum içinde çalışabilmesidir. Stock, Kullanılan çözüm içinde bir pencerenin içinde çalışıyor ve anlık olarak ihtiyacınıza yönelik görselleri bu pencereden bulabiliyorsunuz. Bu size büyük kolaylık sağlıyor. Zamandan ve gereksiz iş gücünden kurtulup projelerinize rahat bir şekilde odaklanabiliyorsunuz.
Ayrıca başka bir projenizde kullandığınız görsele istediğiniz zaman istediğiniz çözümü kullanırken ulaşabiliyorsunuz. Bu özellik ise iş süreçleriniz de bir bütünlük sağlamanıza yarıyor.

Dijital Bir Kütüphane Kullanmak Size Ne Gibi Faydalar Sağlar ?

  • Projelerinizin kalitesi gün ve gün artar,
  • Büyük projeler yapıldığında kullanılan görsellerde telif hakkı sorunu yaşanmaz,
  • Bulut özelliği sayesinde çalışmalarınızı istediğiniz yer ve platformda geliştirip görüntüleyebilirsiniz,
  • Adobe ve MS Office çözümleri içinde rahatça çalışabildiğinden çalışmalarınızda bütünlük sağlanır,

Photoshop İçerisinde Adobe Stock Kullanımı

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Aklınızdaki sorulara cevap bulmak için bize ulaşabilirsiniz.