Proje Yönetimi Seminerlerine Tüm Hızımızla Devam Ediyoruz

Proje Yönetimi seminerlerine yeni üniversiteleri ekleyerek daha fazla proje yönetime ilgi duyan mühendis adaylarına ulaşmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirdiğimiz seminerlerin ardından Erciyes Üniversitesi ve Kocaeli Üniversitelerinde de öğrenciler ve akademisyenler ile buluşarak interaktif bir şekilde bilgilerimizi paylaştık. Grid Teknoloji’yi temsil eden planlama mühendisleri Ezgi Turan ve Ali Demirlek’in katılımlarıyla gittiğimiz üniversitelerde geleceğin başarılı mühendisleriyle tanışarak, harika seminerler geçirdik.

Proje yönetimi vizyonunun gelişmesinin ülkemizde yaratacağı farklılıklardan bahsedip, Türkiye’de dahil olduğumuz büyük projelerden örnekler göstererek proje yönetimine ihtiyacımız olan alanları, planlama mühendislerinin projenin hangi noktalarında ne gibi etkileri olduğundan bahsettik. Aynı zamanda Primavera, Ms Project, Tilos Doğrusal Planlama ve STR Vision CPM gibi proje yönetiminde olmazsa olmaz çözümlerin bize sağladığı faydalar hakkında konuştuk. Öğrenci arkadaşlardan gelen sorular üzerine Primavera eğitimlerini, Ms Project eğitimlerini ve Tilos eğitimlerini ayrı ayrı inceleyerek bu eğitimleri kimler almalı, bu eğitimlerin mühendisler ve mühendis adaylarının kariyerlerine sağlayacağı faydalar gibi konuları birlikte tartıştık.

Gerçekleştirdiğimiz seminerlerde proje yönetimi ve planlama mantığı oturtulduktan sonra programların bize sağlayabileceklerinden, yeni ve gelişen süreçlerden bahsettik. Özellikle inşaat sektöründe hızlı bir şekilde yaygınlaşan ve projelerin en doğru şekilde yapılmasına olanak sağlayan BIM süreçlerinin nasıl yönetildiği gibi konular üzerinde durduk.

Son derece ilgi ve misafirperverlikle bizleri ağırlayan üniversitelerimize teşekkür etmeyi borç biliriz.

Yeni üniversiteler ile Proje Yönetimi seminerleri düzenleyerek tüm gayretimizle çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Aklınızdaki sorulara cevap bulmak için bize ulaşabilirsiniz.