Proje Yönetimi Workshop’larının Ardından!

Karadeniz Teknik Üniversite’si ve Hasan Kalyoncu Üniversite’lerinde geçtiğimiz günlerde Proje Yönetimi Workshop’ı gerçekleştirdik. Grid Teknoloji’yi temsilen Planlama Mühendisi Ali Demirlek’in katıldığı workshop’ların her iki ayağında da harika insanlarla tanışma şansımız oldu.

Öğrenci arkadaşlarımıza Proje Yönetimi farkındalığını anlattığımız bu etkinlikler dizisinde ayrıca Türkiye’de Proje Yönetimi Örnekleri, Projeleri Neden Ölçümlemeye İhtiyacımız Olduğu, Primavera, Ms Project, Tilos Doğrusal Planlama ve STR CPM Vision gibi çözümlerin aslında bizlere neler sağladığı? gibi konuları öğrenci  arkadaşlarımızla birlikte değerlendirdik.

Proje Yönetimi Workshop’larında dinleyici arkadaşlarımızın ilgilendiği konulardan bir tanesi de BIM çözümleriydi. Bu etkinliklerde arkadaşlarımıza BIM Nedir? STR CPM Vision ile projelerinizde BIM Süreçlerinizi Nasıl Yönetebilirsiniz? Nasıl BIM Manager Olunur? gibi konuların üzerinden geçtik.

Bizleri harika karşılayan ve mükemmel bir misafirperverlik örneği gösteren üniversitelerimize çok teşekkür ederiz. Geçtmişte olduğu gibi ilerleyen günlerde de talep eden her üniversiteye Proje Yönetimi’ni anlatmak adına elimizden gayreti göstermeye devam edeceğiz.

Siz de üniversitenize ücretsiz gelerek proje yönetimi workshop’ı yapmamızı istiyorsanız py@gridteknoloji.com‘a mail atabilirsiniz!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Aklınızdaki sorulara cevap bulmak için bize ulaşabilirsiniz.