Yeni Proje Yönetimi Yazılımı İle Projelere Bakışınızı Değiştirmeyi Planlıyoruz!

Proje Yönetimi Yazılımları uzun yıllardır uzmanı olduğumuz konulardan bir tanesi Oracle Primavera, Ms Project, Tilos, Asta Powerproject, STR Vision CPM gibi birçok çözüme sağladığımız desteklerle birlikte günümüzde kadar 100’lerce projede çalışma fırsatımız oldu. 3. Boğaz Köprüsü, 3. Havalimanı Projesi, TANAP Projesi, Marmaray, Körfez Geçiş Köprüsü, İzmir – İstanbul Otoyolu gibi devasa projeler bu alanda çalıştığımız projelerden yalnızca birkaçı. Projelere verdiğimiz iş programı danışmanlığı süreçleri ise bu paket çözümlerin bazı özellikleri dolayısıyla Türkiye’deki iş süreçlerini %100 karşılayamadığını ve müşterilerimizin özel talepleri için bu tarz paket çözümlerle de entegre çalışabilecek özel yazılımları zaruri kıldığını farkettik.

 

 

Zaman Yönetimi tarafında bizlere harikalar yaratan bu çözümleri Türkiye ekosistemi için de daha uygun hale getirmek ve projelerini Maliyet Yönetimi, Nakit Akışı, Bütçe Yönetimi, Risk Yönetimi, Sözleşme Yönetimi, Talep Yönetimi gibi önemli kalemleri itibariyle uçtan uca yönetebilmeleri amacıyla kolları sıvadık ve yerel entegre bir çözümü hayata geçirdik.

Birim Fiyat analizleri sisteme online olarak sisteme atılmakla birlikte gelişmiş Master Kod mantığı ile birlikte kaynak, mahal, taşeron gibi birçok kalemi raporlamanın yanında dikey ve yatay olarak organizasyonu yönetmenize olanak sağlıyor.

 

 

Üstelik özellikle Türkiye pazarı için özelleştirilmiş Maliyet Yönetimi ile birlikte projelerdeki tüm maliyet kalemlerini yazılıma aktarmakla birlikte bir projede yer alan ve farklı modellerle çalışan tüm gider kalemlerini sisteme dahil ettik. Bu sayede hem projelerin tüm gider ve gelir kalemlerini dijitalleştirmiş olduk hem de projedeki tüm gider kalemlerinin yazılım üzerinden farklı formatlarla uçtan uca raporlanmasına olanak sağladık.

 

 

Her şey bir hayal ile başladı.

Ve sektörün daha ileri gidebilmesi için daha çok hayalimiz var!