Bulut Bilişim Hizmetleri

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Aklınızdaki sorulara cevap bulmak için bize ulaşabilirsiniz.

Bulut bilişim hizmetleri, bilişim aygıtları arasında ortak bilgi alışverişinizi sağlayan hizmetlerdir. Sabit diskinizle ilgili değildir, size saklama ve işlemleme imkânını tek aygıtta sunar. Kuruluma gerek duymaz ve olduğunuz her yerde sizinle birlikte bulunur. Her ne kadar yeni bir teknoloji olarak bilinse de başarı yolunda hızlı bir şekilde ilerleyen bir hizmettir.

Neden Bulut Bilişim Hizmetlerini Tercih Etmelisiniz?

Bulut bilişim hizmetleri kullanıcısının verileri için 7/24 güvenli bir saklama alanı sağlar; bu sayede kullanıcının verileri güvenle korunarak, başkası tarafından erişim engellenmiş olur. Bulut bilişim hizmetleri sayesinde sakladığınız önemli fotoğraflarınız, videolarınız, dosyalarınız hiçbir şekilde kaybolmaz ve size istediğiniz zaman fotoğraflarınıza, videolarınıza, dosyalarınıza kolayca erişim sağlanır.

Bulut Bilişim Hizmetleri Size Neler Sağlar?

  • Maliyetinizi düşürür.
  • Çalışma alanınızı genişletir.
  • Sizi altyapı karmaşasından kurtarır.
  • Verilerinizi korur.
  • İstediğiniz zaman bilgilerinize ulaşmanızı sağlar.
  • Grup Çalışmasını arttırır.
  • Gelişmiş performans özelliği ile rahat bir kullanım sağlar.
  • Anında güncelleme sağlar.

Bulut Bilişim Hizmetleri Türleri

Bu sistem size kendi sisteminizi kurma imkanı veriyor. Elektronik maillerinize para ödemeden çeşitli özelliklerinden yararlanabiliyorsunuz ve kullandığınız kadar ödeme yapıyorsunuz.

Genellikle büyük şirketler ve bilgileri daha önemli olan bu hizmeti daha çok tercih etmektedirler. Sistemde kurulan yapı özeldir ve bilgiler tamamen sizin kontrolünüz altında olur.

Public ve Private Cloud’un birleşmesi ile oluşan ve güvenlik&gizlilik ilkelerinin ön planda tutulduğu cloud çeşitidir.

Firmalar tarafından çok tercih edilmeyen ve genelde de çok kullanılmayan bir hizmettir. Yine de bünyesinde birden fazla firma barındıran kurumlar için tercih edilebilir bir seçenek olabilir.

Konusunda uzman bir firma mı arıyorsunuz?