Hakkımızda

Grid Teknoloji, bilişim teknolojileri alanında anahtar teslimi projeler gerçekleştirmek ve sahip olduğuçözüm odaklı yaklaşım ve başarısı kanıtlanmış̧ alan uzmanlıkları ile sektörün her bir paydasına yüksek teknoloji çözümleri, uygulama, işletim, teknik destek ve danışmanlık hizmetleri sunabilmek amacıyla kurulmuş̧ bir bilişim firmasıdır. Grid Teknoloji, bilişim sektörünün hataya tahammülsüz yapısı, dinamik ve değişken süreçleri, talepkar ve farklı disiplinlerdeki kullanıcı profili ile diğer tüm sektörlerden farklı olduğubilinciyle, en öncelikli ilgi alanı bilişim sektörü olan ve yine bu çerçevede en büyük önceliğigüncel/yüksek teknoloji ürünleri ve nitelikli ve yüksek kalitede hizmet anlayışı ile sadık/mutlu müşteriler yaratmak olan ve bu açıdan da “klasik ürün satıcı” firmalardan da ayrılan bir “bilişim” firmasıdır.

Bugün itibari ile ulusal ve uluslararası alanda gerçekleştirmiş̧ olduğu 100’den fazla başarılı bilişim ve danışmanlık projesi ile sektörün ihtiyaçları çerçevesinde tasarlanmış ̧ /geliştirilmiş̧ başarısı yüzlerce farklı sahada kanıtlanmış̧ ileri teknolojiye sahip ürünleri ile Grid Teknoloji sadece ülkemizde değil aynı zamanda bölge coğrafyada da güvenilir ve lider bir firmadır. Özellikle ülkemizde ve yakın coğrafyadaki (başta Türkmenistan, Azerbaycan, Kırgızistan, Kıbrıs, Kazakistan olmak üzere) devam eden yatırımlar ve gerçekleştirilen başarılı çalışmalar Grid Teknoloji’yi bölge coğrafya için de çok önemli bir aktör haline getirmiştir.

Uluslararası Referanslar

Grid Teknoloji kurulduğu yıldan beri 15 yıl boyunca öncelikli olarak bilişim sektörü ile ilgilenmekte olup ana konsantrasyonunu bu sektöre ve bu sektörün destekleyici/tamamlayıcı paydaşlarına yoğunlaştırmaktadır. Başarı ve müşteri memnuniyeti odaklı bir firma için sektörün özel ve tam dedike bir konsantrasyon gerektiren yapısının doğal bir sonucu olan bu durum Firmamıza gerçekleştirdiği her projede başarılı olmasını zorunlu hale getiren bir ilave motivasyon da sağlamaktadır.

Ulusal ve uluslararası alanda farklı büyüklük, kapsam ve segmentasyonda gerçekleştirilen bilişim projelerindeki başarı Grid Teknoloji’ye pazarda güvenilir, deneyimli ve tercih edilen uzman bir çözüm sağlayıcı kimliği sağlamış̧, bu sektörel güven de Grid Teknoloji’ye her yeni projesinde en az bir önceki projesi kadar başarı sağlama noktasında tetikleyici bir motivasyon ve sorumluluk da yüklemiştir.

Grid Teknoloji, bilişim teknolojileri ve yönetimi alanında gerçekleştirdiği başarılı projelerle birlikte pazarda hem bilinirlik ve tercih edilirlik açısından hem de finansal ve teknik yeterlilik açısından sektörün lider firmaları arasına girmiştir.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Aklınızdaki sorulara cevap bulmak için bize ulaşabilirsiniz.

Konusunda uzman bir firma mı arıyorsunuz?