Kilometre Taşları

2009 yılında küçük bir ofiste 4 kişiyle başladığımız bu keyifli yolculuk her geçen gün katlanarak büyüdü. Değişimin çok hızlı yaşandığı, rekabetin yoğun olduğu bilişim sektöründe tercih edilebilme sürekliliği sağlamanın hizmet, ürün ve uzmanlıklarda farklılaşma ile gerçekleşebileceği bilinci ile firmamız çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

 • 2009

  Kuruldu

  Grid Teknoloji İstanbul’da kuruldu. Veritabanı Çözümleri ve Danışmanlığı üzerine faaliyet göstermeye başlayan firmamız az sayıda çalışanı ile kısa zamanda büyük bir müşteri portföyüne ulaştı.

 • 2010

  Proje Yönetim Çözümleriyle Genişleyen Ürün Portföyü

  İş programı, kaynak, bütçe ve ekip yönetimi tarafında ilk etapta Asta Powerproject ve Tilos çözümleriyle başlayan daha sonra Primavera ve Ms Project ile birlikte bu alanda Türkiye’nin ilk, dünyanın ise sayılı firmalarından biri haline geldik.

 • 2011

  Suudi Arabistan Milli İstihbarat Teşkilatı Danışmanlığı

  Suudi Arabistan İstihbarat Teşkilati'na (GIP) Veritabanı ve Güvenlik Sistemleri tarafında danışmanlık verildi. Özellikle farklı bir ülkenin istihbarat teşkilatına özellikle bu kadar kritik bir alan Türk bir firmanın hizmet vermesi bizler için gurur kaynağı oldu.

 • 2012

  3. Boğaz Köprüsü Proje Yönetimi Danışmanlığı

  Türkiye’nin en prestijli projelerinden olan 3. Boğaz Köprüsü Proje Yönetimi Danışmanlığı, Eğitimler ve Lisans Çözümleri için Grid Teknoloji ile anlaştı. İlgili projenin erken tarihe çekilmesi aşamalarında ekiplerimizde bizzat görev aldı.

 • 2013

  Türkmenistan e-Sağlık Sistemi

  Sağlık sektöründe edindiğimiz deneyimlerle birlikte Türkmenistan Sağlık Bakanlığı’na bağlı 5 farklı eyalette 160’a yakın hastanede E-Sağlık Sistemleri hayata geçirildi. İlgili projede çevre birçok ülkede referans olarak gösterilmeye devam ediyor.

 • 2014

  ERP Departmanı İle Bütünleşik Çözümler

  Müşterilerimizden gelen yoğun istek üzerine Proje Yönetim Çözümlerimi’zle de entegre çalışabilecek bir ERP çözümü için kapsamlı analiz çalışması yapıldı. Departmanımız Microsoft Dynamics Axapta ve Oracle JD Edwards çözümleri ile birlikte faaliyet gösteriyor.

 • 2015

  Sistem Entegratörlüğü Vizyonu İle Uçtan Uca Hizmet Ağı

  “Çözümün Parçası Olmak” vizyonu ile marka bağımsız bir hale kavuşan ve çözüm sayısını 125’in üzerine çıkaran firmamız daha geniş bir perspektifle yurt için ve yurt dışında projelerde aktif görev almaya başladı.

 • 2016

  Global Vizyon

  Çalışan sayımızın 100’e yaklaşması ve iş kollarımızın artış göstermesiyle birlikte yeni ofisimize taşındık. Ayrıca, Orta Doğu ve Afrika kıtasındaki iş hacmimizi arttırmak için yatırımlar gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla hizmet ağımızı genişlettik.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Aklınızdaki sorulara cevap bulmak için bize ulaşabilirsiniz.