Mahallem

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Aklınızdaki sorulara cevap bulmak için bize ulaşabilirsiniz.

Esnafın Cebinde, Siparişin Elinde

Tüketici ile esnafı, mesajlaşarak bir araya getiren ve her iki tarafa da avantajlar sağlayan bir sipariş ve randevu uygulamasıdır. Mahallem uygulaması ile etrafınızdaki esnaflara ulaşarak sipariş vermeniz artık çok kolay. Bakkal’dan Manav’a, Kasap’dan Lostra’ya, Terzi’den Çilingir’e kadar birçok esnafla mesajlaşarak sipariş vermeniz için Mahallem mobil uygulamasını indirip, ayrıcalıklı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Mahallem'li Olmanın Avantajları

Daha Fazla Müşteri ve Ciro
Eksiksiz, Kolay ve Hızlı Sipariş
Detaylı Raporlama
Marka Promosyonları

Esnafını Bul, Mesajlarak Sipariş Ver

Mahallem’i kullanarak çevrenizde bulunan esnaflarla bir platform üzerinden mesajlaşarak siparişlerinizi rahatça iletebilirsiniz. Üstelik markaların Mahallem’e özel yapacakları indirimler, promosyonlar, kampanyalar gibi birçok aktivitelerden de direkt olarak faydalanmanız mümkündür.

Esnaflar Mahallem'de

Servis hizmeti olan ya da yapmayı düşünen tüm esnaflar “www.mahallem.com.tr” adresinden ya da Apple Store ve Google Play uygulama marketlerinden Mahallem Esnaf Uygulamasını indirerek ücretsiz üye olabilirler.

Mahallem’i kullanarak çevrenizde bulunan tüketicilerle ortak bir platformda buluşabilir ve bu tüketicilerle mesajlaşarak gelen siparişleri ciroya çevirebilirsiniz. Oluşan bu ciroyu detaylı raporlayabilir, servis maliyetlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.

Sipariş Vermek Sadece 3 Dakika

  • Konum bilgisini paylaş, tüm mahalle esnaflarını gör.
  • Sipariş vereceğin esnafı seç, kampanyalara gözat.
  • Seçtiğin esnafla mesajlaşarak siparişini ver.
  • Siparişini ve teslimat durumunu gör.
  • Online ya da kapıda ödeme yap.
  • Siparişini teslim aldıktan sonra esnafa puan ver.

Konusunda uzman bir firma mı arıyorsunuz?