Tilos’da Otoyol İhalesi Başarısı

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Aklınızdaki sorulara cevap bulmak için bize ulaşabilirsiniz.

Ankara – Niğde Otoyolu ihale hazırlıkları sürecinde TILOS Linear Project (TILOS Doğrusal Planlama) çözümü ile birlikte destek verdiğimiz ERG İnşaat – Seza İnşaat ortak girişimi, ihaleyi kazanarak harika bir zafer elde etti.

Bu ihale kapsamında ERG İnşaat – Seza İnşaat ortak girişimine Tilos Lineer Project ile İş Programı Danışmanlığı ve Tilos Eğitim hizmetlerimizle birlikte destek olduk. ERG İnşaat ve Seza inşaat birlikteliğindeki iki ayrı şirketin ortak bir hedefte birleşmesi bununla birlikte ERG İnşaat’ın ve Seza İnşaat’ın birbiriyle farklılık gösteren konumları, olanakları ve şirket süreçlerini ortak bir hedefle kombinasyonunu şirketlerin her ikisi içinde en verimli ve kazançlı sonuçları elde edebileceği şekilde bir proje yönetim süreci tasarlayarak ve süreci yönettik. İlgili çalışmanın sonunda danışmanlığını üstlendiğimiz ERG İnşaat 275 km’lik Ankara-Niğde Otoyolu ihalesinin en kısa süreyle kazananı olarak güzel bir başarı elde etti.

Hizmet:
Tilos Danışmanlığı
Proje Lokasyonu:
Ankara - Niğde Otoyolu
Proje Tarihi:
2017
Otoyol Uzunluğu:
275 km

Kazanımlar

İhalenin sonuçlanması sonrasında açıklama yapan Ulaştırma Bakanı Sayın Ahmet Arslan “275 kilometrelik 3 geliş 3 gidiş otoyol ve 55 km bağlantı yolu bulunan Ankara-Niğde Otoyolunun YAP-İŞLET-DEVRET modeli ile bugün ihalesini gerçekleştirildi. 10 güçlü firma, 5 ortak girişim olarak teklif verdi ve en kısa süreyi ERG İnşaat-Seza İnşaat ortak girişim grubu verdi” açıklamasında bulundu.

Tilos İş Programı

İhale öncesi firma mühendisleriyle Ankara merkez ofislerinde 15 günlük çalışmalarımız sırasında 275 kilometre otoyol hattı 450 menfez, 9 kavşak, 4 viyadük ve altgeçit, üstgeçitleriyle Tilos iş programına işlendi. İş programının tasarlanmasında öncelikli işimiz 275 km hat 3 kesime ayrılarak altyapı ve üst yapı olarak değerlendirilmesi oldu. Tüm küçük sanat yapıları ve viyadükler en ince ayrıntısına kadar aktivitelendirilerek dolgu, kazı, kalıp, beton, donatı imalatları iş programı süreç yönetiminde düşünüldü.

Grid Teknoloji Çözüm Ortağınız

Proje yönetim süreçlerimizde, Tilos Lineer Project ile birlikte elde ettiğimiz gelişmelerle sizlere katkı sağlamak en büyük hedefimiz. Şirketlerinizin proje yönetim süreçleri için sizlerin hedeflerine, konumlarına ve olanaklarına göre ayrı ayrı özel olarak tasarlarken, proje yönetim süreciniz esnasında ve gelecek süreçlerde sizleri bir adım daha öne çıkaracak zaferler elde etmeniz, verimliliğinizi maksimize etmeniz için var gücümüzle çabalıyoruz. Grid Teknoloji olarak danışmanlığını üstlendiğimiz ve eğitimlerini verdiğimiz projelerde çalıştığımız firmaların başarılarına katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Grid Teknoloji Çözüm Ortağınız olarak sizinle başarınızı ve mutluluğunuzu paylaşmaktan her daim gurur duyuyoruz.

Konusunda uzman bir firma mı arıyorsunuz?