Özel Yazılım Geliştirme

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Aklınızdaki sorulara cevap bulmak için bize ulaşabilirsiniz.

Neden Özel Yazılım Geliştirme?

Neden Özel Yazılım Geliştirme Hizmetleri almalıyım sorusunun da yanıtı olarak Grid Teknoloji gerek kullandığımız Yazılım Geliştirme Süreç Modelleri gerekse de Yazılım Geliştirme Yöntemleri ile uzun yıllardır Özel Yazılım Geliştirme alanında da hizmet sağlayıcısı olarak görev yapmaktadır. Yalnızca Yazılıma değil yazılımla birlikte sağlanan donanım, altyapı, network, veritabanı gibi Yazılım Geliştirme Projesini destekleyecek diğer alt başlıklarla profosyonel olarak hizmet sağlayan ekiplerimiz çözüm sağlayıcısı olarak müşterilerimize değer katmayı amaçlıyoruz.

Uluslararası Referanslar

Grid Teknoloji, özellikle yazılım geliştirme alanında global birçok başarıya imza atmıştır. Türkmenistan’da 2011 yılında beri hizmet verdiğimiz E-Sağlık projesi özellikle bölge ve Türkiye için çok önemli bir kazanımdır. Ayrıca Amerika Birleşik Devletleri Teksas Eyaleti, Tekstil Borsası’ına ihraç ettiğimiz Yazılım Projemiz de Türkiye’den Amerika’ya ihraç edilen ilk yazılım projelerinden biri olarak önem kazanmıştır. Yazılım Geliştirme Yöntemlerine hakim deneyimli Yazılım Geliştirme Uzmanlarımız ve Proje Yöneticilerimizle ölçek farketmeksizin iş birliklerimizi büyütmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Yazılım Geliştirme Süreçleri

Talebe ait Yazılım Geliştirme Aşamaları incelenerek özel yazılım geliştirme ihtiyacınızın belirlenmesinin öncesinde yapılan detaylı analiz çalışmaları ile yazılımda yer alacak tüm modüller detaylı şekilde belirlenir. Bu aşamada sizinle ortak bir çalışma söz konusudur. Tüm isteklerinize cevap verecek bir yazılım üretimi için öncesinde ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ve yazılım için öngörülecek yeteneklerin listelenmesi üretim planlamasının ilk aşamasını oluşturur.

Çalışılan ve yazılımın ana omurgasını oluşturan ekranlar, görsel tasarıma dönüştürülür. Tasarım aşamasında Yazılım Geliştirme Yöntemleri belirlenerek. İhtiyaçlarınızın yanında geliştirilebilir bir altyapı sağlanır.

Size özel tasarlanan yazılımın belirlenen süreçlerinin tamamlanması, hatta zaman zaman aynı süreçler içinde ara yüz kodlama süreci başlar. Bu aşama yapılan özel yazılımın, yine size özel üretilmiş tasarıma giydirilme işlemi devam eder. Ara yüz kodlanırken de web standartları ve son teknolojiler kullanılır. En çok tercih edilen ve kullanılan tarayıcılarda görüntüleme testleri yapılarak ilerlenir.

Yazılım ve tasarım süreçleri sağlıklı şekilde bitirildikten sonra test süreci başlar. Programın doğru çalışıp çalışmadığı, entegrasyonların yetenekleri, isteklerinizin tamamen programlamaya yansıtılmış olması gibi birçok durum yoğun şekilde test edilir. Bazı testler programlamanın yayınlanmasından sonra da devam eder.

Kullandığımız Teknolojiler

Yazılım Geliştirme Süreci analiz edildikten sonra en uygun model Proje Yöneticilerimiz tarafında analiz edilerek uygun teknolojiler belirlenir.

.ASP Net

Java

Pyhton

IOS

Android

Big Data

CMS

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılım Geliştirme Nedir?

Yazılım projesini hayata geçirme sürecini kapsayan genel disiplinin adıdır.

Mobil Uygulamanın Maliyeti Nedir?

Uygulamanın hangi cihaz üzerinde yayınlanacağı ve taleplerin analiz edilmeden net olarak vermek çok zordur.

Yazılım Şirketleri Ne Yapar?

Talebi analiz ederek tüm süreçleri planlayıp istenilen zamanda yazılım geliştir projesini hayata geçirir.

Yazılım Geliştirme Süreçleri Nelerdir?

Proje Analizi, Tasarım, Kodlama ve Test yazılım geliştirme süreçlerini kapsamaktadır.

Yazılım Geliştirme Uzmanı Ne İş Yapar?

Projenin ihtiyacı olan yazılım uygulamalarını kullanarak talebin kısmi ya da bütününü hayata geçiren kişidir.

Yazılım Geliştirmenin Maliyeti Nedir?

Uygulama için kapsam ve harcanan süre, süreç, altyapı ve tasarım gibi birçok kaleme bağlı değişebilmektedir.

Konusunda uzman bir firma mı arıyorsunuz?