Veritabanı Yönetim Hizmetleri

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Aklınızdaki sorulara cevap bulmak için bize ulaşabilirsiniz.

Veritabanı Danışmanlık hizmeti veren firmamızın, veritabanınızın performansını periyodik olarak izlemekte ve kesintisiz erişim sağlamanız için her türlü günlük bakım, yönetim, yedekleme ve hata giderme gibi tüm işlemleri gerçekleştirmekle beraber sisteminizin yapısına ve gereksinimlerine göre size özel çözümler ile 7/24 destek sağlamaktadır.

Öne Çıkanlar

7/24 Destek

Konusunda uzman kadromuz sunucularınızı devamlı izleyerek verilerinizi maksimum performansla kullanmanızı olanak sağlarlar.

Kesintisiz Veritabanı Güvenliği

Database Adminlerimizin kontrolünde veritabanlarınızda kesintisiz güvenlik

Yüzlerce Firma Referansı

Kamu, Sağlık, Organize Sanayii, Telekominikasyon, İnşaat Sektörü gibi onlarca sektörde yüzlerce firma referansı.

Hizmetlerimiz

Sanallaştırma (Virtualization) ile kaynakların soyutlaştırılması.

Bir üst versiyona geçiş için hem lisans hem de danışmanlık desteği.

Olası tüm felaket kurtarma senaryolarına karşın verilerinize erişiminiz hiç kesilmesin.

Periyodik veritabanı gözetimi. Erken Uyarı Sistemlerinin ayarlanması ve olası hata senaryolarına karşı erken bildirimlerin sağlanması.

Oracle, Microsoft SQL Server, MySQL, IBM DB2, Sybase veritabanı sistemlerinin kurulumu ve yönetimi.

veritabanı Performans görüntüleme ve ayarlama, Donanımsal güncellemeler, Veritabanı büyüme hızını gözetleme ve ileriye dönük güncelleştirme planlamaları.

Veritabanı konfigirasyonlarıyla yüksek erişebilirlik (high availability) ve yük dağıtımı (Load-Balancing).

Yedekleme politikaları oluşturularak, yedeklerin günlük alınması, kontrol edilmesi ve olası sorunlara karşın belirli bir zamana geri dönülmesi. Test ve diğer işlemler için yedekler ile veritabanının klonlanması veya farklı platformlara taşınması.

Lisanslama

Oracle Database, Microsoft SQL Server, IBM DB2, MySQL, SYBASE gibi veritabanı tarafında dünyanın en çok kullanılan çözümleri ile efektif lisanslama seçenekleri.

Veritabanı Teknik Destek ve SLA

Veritabanı tarafındaki tüm sorun ve problemleriniz için yerinde ve uzaktan Database Teknik Desteği, Service Level Agreement (SLA) dahilinde en kısa sürede sorunlara müdahale edilir.

Veritabanı Danışmanlığı

Deneyimli DBA’ lerimiz 7/24 sistemlerinizi inceleyerek veritabanı performansınızı, güvenlik açıklarını ve mevcut durumunu detaylı olarak araştırıp size raporlarlar.

Konusunda uzman bir firma mı arıyorsunuz?